Kontaktovat
rychlé jednání a dodací lhůty
výroba ze všech materiálů týkající se truhlařské výroby
kompletní dodávky interiérů
výroba pro soukromé osoby i firmy
Fotogalerie

Již řadu let se zabýváme výrobou vnitřních dveří a obložkových zárubní. Dveře a zárubně můžou být dýhované, z masivu nebo kombinací masivu a dýhy, nebo můžou být polepeny CPL nebo HPL laminátem. Dále můžou být dveře lakované dle stupnice RAL a to na hladký povrch nebo na dýhu, která zvýrazní strukturu dřeva.

Celoskleněné dveře dodáváme v tl. 8-12 mm, z kaleného skla, na které lze vypískovat jakýkoliv motiv. Tyto dveře můžou být posuvné na stěnu s obložkovou zárubní nebo i bez ní, při otevírajícím se křídle je zapotřebí zárubně.

Dveře můžeme rozdělit do následujících skupin:

 

Naší výhodou je, že jsme schopni vyrobit jakýkoliv atyp dle otvoru ve zdi, provádíme obklady starých kovových zárubní, které si před začátkem výroby proměříme a vyrobíme nové zárubně tak, aby vyhovovaly danému rozměru. Většina starých kovových zárubní je středem prohlých nebo křivě zazděných. Jsme schopni udělat ostění obložkové zárubně i ve větším rozměru, aby se překryly nerovnosti a rozměry staré zárubně nebo otvoru. Při různých tl. zdí (např. při keramickém obkladu v koupelně kde někde je a někde není) vyrábíme ostění na míru tak, aby nevznikaly kolem zdí žádné spáry.

Při výrobě dýhovaných dveří např. do rodiného domu nebo bytu dbáme na výběr dýhy tak, aby kresba a barva dveří byla stejná (dýha je z jedného kmene stromu). Dále orientujeme již při dýhování dveří dýhu způsobem, aby byla např. z chodby, kde jsou všechny dveře vidět, co jak nejvíce podobná.

Stručný přehled dýh:

Jasan, Javor Kanadský a Evropský, Dub, Buk, Třešeň Evropská a Americká, Borovice, Smrk, Hrušeň, Indická Jabloň,

Ovangol, Palisandr, Teak, Wenge, a řada dalších. V nabídce také máme umělé dýhy ve více jak 50-ti druzích